NOVÉ VODNÍ FILTRY LIFESAVER WAYFARER

Zcela nové filtry na vodu LIFESAVER WAYFARER jsou určené především pro batůžkáře, cestovatele a outdoorové nadšence.

 

Robustní přesto kompaktní vodní filtr LIFESAVER WAYFARER odstraní z vody spolehlivě 99,99 % všech bakterií i virů. Zároveň v ní dramaticky snižuje obsah těžkých kovů, chemikálií i mikroplastů. Díky tomu umožňuje na cestách pít z přírodních vodních zdrojů zcela bez obav. Zařízení dokáže vyčistit až 5000 litrů vody (záleží na stupni znečištění) a může tak cestovateli sloužit na denní bázi až 8,5 roku. Výkon 1,4 l přefiltrované vody za minutu nevyžaduje žádné zdlouhavé čekání. Díky kompaktním rozměrům (15,5 x 75 x 90 mm) se WAYFARER snadno vejde do kapsy batohu.


Otočné madlo pumpy vyhovuje levákům i pravákům. Díky 1,3 m dlouhé sací hadici lze vodu snadno nabírat i v těžko přístupných terénech.


Technologie LIFESAVER je založena na dvoustupňovém filtračním systému: nejprve je přírodní voda ruční pumpou protlačena skrz ultrafiltrační jednotku z dutých vláken, která vodu zbaví všech bakterií, virů, mikroplastů a částic větších než 0,015 mikronů ( = 15 nanometrů). Ve druhém stupni protéká voda přes filtr z aktivního uhlí, který odstraňuje chemikálie a těžké kovy (chlór, olovo, nikl, kadmium apod), čímž se výrazně zlepšuje její chuť a vůně.


Díky technologii Failsafe™ se systém sám po dosažení konce životnosti zablokuje a neohrozí tak uživatele.
Filtr na vodu LIFESAVER WAYFARER vznikl na základě 15 let zkušeností společnosti LIFESAVER s filtrací vody. Výrobek také proto vyhovuje nejpřísnějším standardům NSF/ANSI P231.
 
Obsah balení: vyměnitelnou filtrační kazetu na 5000 litrů, dále vyměnitelný filtr s aktivním uhlím pro odstranění zápachu a pachuti z vody, který přefiltruje 100 litrů, čerpací hadice s plovákem, obal na příslušenství


LifeSaver® Wayfarer


Vyměnitelná filtrační kazeta splňuje normy NSF/ANSI P231 pro mikrobiologické filtry na vodu.
Z vody odstraní 99,9999 % bakterií a 99,999 % virů.
Vyčistí až 5 000 litrů vody (dle míry znečištění).
Vyměnitelný kotouč s aktivním uhlím snižuje množství chemikálií a těžkých kovů, jako je chlór, olovo, nikl a kadmium. Zlepšuje chuť a vůni. Životnost cca 100 litrů.
Otočná rukojeť pumpy pro snadné použití kteroukoli rukou
Technologie FailSafe -  Jakmile jsou filtrační membrány ucpané, voda nemůže projít skrz a  nehrozí uživatele,
Obsahuje 1,3 m sací hadici pro čerpání vody přímo ze zdroje a 0,5m výstupní hadici pro plnění nádob.
 
Vyrobeno ve Velké Británii.
Materiály ani odpadní voda neobsahují BPA ani BPS.