MORIS design s. r. o., divize distribution

Rozsáhlá distribuční síť pokrývá většinu významných obchodů a prodejen v obou zemích. Každá z našich značek je špičkou ve svém oboru. Vybraným produktům dodáváme přidanou hodnotu v podobě prodloužené záruky až na 25 let!

Úzká provázanost s mateřskou společností MORIS Design, zaměřující se na in-store design a výrobu POP a POS materiálů, nám umožňuje poskytovat značkám, ale i partnerům nadstandartní péči. Pro dané trhy se tak řadíme k nejužší špičce mezi distribučními společnostmi v České republice i na Slovensku.

Reference

  • Sven Pirens, mezinárodní obchodní manažer, Ledlenser

    "Moris Distribution je pro společnost Leatherman Tool Group velmi spolehlivým dlouhodobým distribučním partnerem. Ceníme si především zodpovědného přístupu jejich mladého, ale odborného a motivovaného kolektivu."

  • Thomas Weaver, viceprezident a ředitel pro outdoor, EMEA

    "Na českém a slovenském trhu už několik let zastupuje značku Wiley X firma Moris Distribution. U firmy úspěšně řízené panem Filipem Klofáčem zaznamenáváme meziročně konstantní růst a těší nás, že právě tato firma naši značku zastupuje. Firma Moris projevila velké odhodlání zodpovědně pracovat s naší značkou a hodnotami, které razí. Rozhodně mohu Moris Distribution doporučit jako důvěryhodného obchodního partnera."